Na PRENGO CUPe 2021 bude 48 mužských a 12 ženských tímov!!!

Ahojte futbalisti a futbalistky. Po drobných zmätkoch súvisiacich s rekonštrukciou areálu Slávie Trnava, kde sa každoročne hrá turnaj PRENGO CUP, máme skvelé správy a dôležité zmeny. Tie sa, veríme, už meniť nebudú a toto sú definitívne fakty.

Turnaj sa tento rok výnimočne odohrá v areáli Lokomotívy Trnava (Juraja Slottu 6456)!!!
Na turnaji si zahrá spolu 60 tímov, z toho 48 mužských a 12 ženských.


Ďakujeme za pochopenie tejto nezvyčajnej situácie a dúfame, že na nás nezanevriete.
Organizačný tím turnaja PRENGO CUP 2021
1/3

NOVINKY O TURNAJI V ROKU 2021

>>  TURNAJ PRENGO CUP OCENIL SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ
       NA SLÁVNOSTNOM GALAVEČERI CENOU AKTIVITA ROKA 2019
>>  PRIHLASOVANIE A REGISTRÁCIA NA TURNAJ PRE ŽENSKÉ TÍMY POKRAČUJE

       AŽ DO NAPLNENIA POČTU 10 TÍMOV TU  <<

>>  PARTNERMI PRENGO CUPu 2021 SA ZNOVU STALI AJ SPARTAK TRNAVA,

       SWAN, DEMIŠPORT A VICTORY TIP  <<

>>  V KAŽDOM MUŽSTVE BUDE MÔCŤ HRAŤ IBA JEDEN PROFESIONÁL!  <<

>>  AMBASÁDOROM DETSKEJ VETVY PRENGO CUPU JE DANO BENKOVSKÝ.
      AMBASÁDOROM VETVY DOSPELÝCH JE DUŠAN RADOLSKÝ  <<

>>  SÚŤAŽE V KOPANÍ PENÁLT SA BUDÚ MÔCŤ ZÚČASTNIŤ VŠETCI. ÚČASTNÍCI

      TURNAJA, DIVÁCI AJ VEREJNOSŤ  <<

>>  TURNAJ SA USKUTOČNÍ NA ôSMICH HRACÍCH PLOCHÁCH  <<

>>  KOĽKO BUDE MAŤ VÍŤAZNÁ BOMBA V SÚŤAŽI O NAJTVRDŠIU STRELU? <<

>>  TURNAJ PODPORUJE OPÄŤ AJ SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ  <<

Kategória ŽENY

Základné skupiny 8.15 do 10.00:

Skupina Ž1
ŠK 2011 Pečeňady
Spartak Myjava ženy
Nitratank Nitra

Skupina Ž2
GFC Topoľčany
FC Spartak Trnava
Slovenské pivárky Nadlice

Základné skupiny 10.00 do 11.30:

Skupina Ž3
Oldies Trnava
Ružomberok ženy
FK Dúbravka Bratislava ženy

Skupina Ž4
Spartak Myjava juniorky
AS Trenčín
Pressburger Ladies

Kategória MUŽI

ORGANIZÁTORI

LOGO_TTSK_modre.jpg

PARTNERI PODUJATIA

dedoles.jpg
SPARTAK_logo.jpg
tavos.jpg
logo_Bakalar2017.png

MEDIÁLNI PARTNERI

TRNAVSKO.jpg

Základné skupiny 8.15 do 10.00:

Skupina A
ŠK Prednádražie Trnava
FC Lions Trnava
Blue Magic ZM

Skupina B
Čarodejníci
FC Želos
PRO-MOBIL Michalovce

Skupina C
Pištolkári Dolné Orešany
Sorta Team S. Ľubovňa
FC Merkúr

Skupina D
MIMA Banská Bystrica
Palermo Trnava
FK Baník Spišská N. Ves

Skupina E
Gemerskí diabli Rožňava
Old school Rožňava
RetroBoys Púchov

Skupina F
Atletico Trnava F.C.
DobriBobri Prešov
Banky Team Kátlovce

Skupina G
Csirke mel Trnava
FC Partyboys
Man City Bratislava

Skupina H
Čačíci Trenčín
AS Dream Team Rožnava
Túlavé citróni Nitra

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Základné skupiny 10.00 do 11.30:

Skupina I 
FK AŠK Slávia Trnava
Undertakers Košice
Young Boys Trnava

Skupina J
Ruská presilovka
Unicorns
Vzťahová poradňa

Skupina K
HK Stars
Lepušove vajcá
Relax

Skupina L
Fit Family Radio Lučenec
Albion Bratislava
Keram Lučenec

Skupina M
Delivery
FCVB
BOGE Trnava

Skupina N
FA Drahuša Mečara
Gornik Revival Trnava
B-Team Kežmarok

Skupina O
FC Inter 2010 Levice
Young Boys Prešov
FC Trnava United

Skupina P
Team X
ŠK Olympic Trnava
Oligarchovia

NÁJDETE NÁS AJ NA

  • youtube