Turnaji PRENGO CUP 2021 bude 10.7.2021!!!

Po časoch korony, sa nám zablyšťalo na lepšie časy a uvoľnenie vládnych opatrení nám umožňuje zorganizovať turnaj PRENGO CUP aj v roku 2021. 9. ročník sa uskutoční v náhradnom termíne 10. júla 2021 na Slávii v Trnave. Turnaj sa z bezpečnostných dôvodov uskutoční v "núdzovom režime", čo znamená, že počet tímov budeme musieť limitovať na 48 mužských a 12 ženských. 
1/3

NOVINKY O TURNAJI V ROKU 2021

>>  TURNAJ PRENGO CUP OCENIL SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ
       NA SLÁVNOSTNOM GALAVEČERI CENOU AKTIVITA ROKA 2019
>>  PRIHLASOVANIE A REGISTRÁCIA NA TURNAJ PRE ŽENSKÉ TÍMY POKRAČUJE

       AŽ DO NAPLNENIA POČTU 10 TÍMOV TU  <<

>>  PARTNERMI PRENGO CUPu 2021 SA ZNOVU STALI AJ SPARTAK TRNAVA,

       SWAN, DEMIŠPORT A VICTORY TIP  <<

>>  V KAŽDOM MUŽSTVE BUDE MÔCŤ HRAŤ IBA JEDEN PROFESIONÁL!  <<

>>  AMBASÁDOROM DETSKEJ VETVY PRENGO CUPU JE DANO BENKOVSKÝ.
      AMBASÁDOROM VETVY DOSPELÝCH JE DUŠAN RADOLSKÝ  <<

>>  SÚŤAŽE V KOPANÍ PENÁLT SA BUDÚ MÔCŤ ZÚČASTNIŤ VŠETCI. ÚČASTNÍCI

      TURNAJA, DIVÁCI AJ VEREJNOSŤ  <<

>>  TURNAJ SA USKUTOČNÍ NA ôSMICH HRACÍCH PLOCHÁCH  <<

>>  KOĽKO BUDE MAŤ VÍŤAZNÁ BOMBA V SÚŤAŽI O NAJTVRDŠIU STRELU? <<

>>  TURNAJ PODPORUJE OPÄŤ AJ SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ  <<

ORGANIZÁTORI

LOGO_TTSK_modre.jpg

PARTNERI PODUJATIA

dedoles.jpg
SPARTAK_logo.jpg
tavos.jpg
logo_Bakalar2017.png

MEDIÁLNI PARTNERI

TRNAVSKO.jpg

Kategória ŽENY

REGISTROVANÉ TÍMY

1. NITRATANK Nitra

2. Oldies Trnava

PRIHLÁSENÉ TÍMY

2. FC Spartak Trnava

Kategória MUŽI

REGISTROVANÉ TÍMY

1. ŠK Prednádražie Trnava (organizátori)
2. B-TEAM Kežmarok
3. FK Baník Spišská N. Ves
4. Atletico Trnava F.C. (víťazi 2019)
5. HK STARS
6. FA Drahuša Mečara
7. FC INTER 2010 Levice
8. Palermo Trnava (víťazi 2014)
9. FC Želos
10. Gemerskí diabli Rožňava
11. FCVB
12. Undertakers Košice
13. FC PARTYBOYS
14.  Lepušove vajcá
15. FC Trnava United
16. ŠK Olympic Trnava
17. Čačíci Trenčín
18. RetroBoys Púchov
19. FK AŠK Slávia Trnava
20. Csirke mel Trnava
21. Old School Rožňava
22. Gornik Revival Trnava
23. Vzťahová poradňa
24. FC Merkúr
25. Oligarchovia (víťazi 2020 a 2016)
26. MIMA Banská Bystrica

 

PRIHLÁSENÉ TÍMY
27. AKS Grzybowice Zabrze (Poľsko)
28. Kladiváři Havířov (Česká republika)
29. MORGHAN TEAM Myjava
30. Sorta Team S. Ľubovňa
31. Čarodejníci
32. PRO-MOBIL Michalovce
33. FC Lions Trnava
34. Pištolkári Dolné Orešany
35. SLOVAKTECH Košice
36. Engerau Boys Bratislava

37. FC Wakanda Borský Mikuláš
38. Banky Team Kátlovce
39. FC PRALA Bratislava
40. Delivery
41. BOGE Trnava
42. Young Boys Trnava
43. Young Boys Prešov
44. AS Dream Team Rožňava
45. BLUE MAGIC ZM
46. FC Bulldogs Trnava
47. FC GoldenBoys Martin

48.

NÁJDETE NÁS AJ NA

  • youtube