top of page

LOSOVANIE TURNAJA V ROKU 2015

Video z losovania tretieho ročníka turnaja PRENGO CUP 2015. Losovanie prebehlo vo VOZOVKA HILLe 14. júna 2015.

VIDEÁ Z ROKU 2014

Videá z druhého ročníka turnaja v roku 2014.

Reportáž Mestskej televízie Trnava z PRENGO CUPu 2014

Na turnaj zavítala aj trnavská mestská televízia a pripravila z neho krátku, trošku zmätočnú, reportáž... :) V každom prípade, za zmienku stojí proroctvo Igora Jáchyma z relaxu Bratislava, ktorý svojmu mužstvu predpovedal aspoň semifinále a nakoniec sa dostali až do finále. Gratulujeme!

23. jún 2014

Odovzdávania cien na druhom ročníku sa zhostil spevák a kamarát Bystrík

Turnaja sa zúčastnilo hneď viacero mužstiev mimo trnavského regiónu a ich kvalitu a prínos pre turnaj bolo cítiť aj pri odovzdávaní cien. Toho sa výborne zhostil známy trnavský spevák a náš kamarát Bystrík. Cenu za prvé miesto na turnaji odovzdal Palermu Trnava, na druhom skončil Relax Bratislava a tretí boli chalani z ALL IN Bratislava.

21. jún 2014

Losovanie do základných skupín už aj s nasadenými

V roku 2014 sme po vzore iných veľkých futbalových turnajov zvolili iný spôsob losovania do skupín. Vychádzali sme z výsledkov mužstiev na PRENGO CUPe 2013 a najlepších 7 mužstiev + ŠK Prednádražie sme zaradili medzi nasadené mužstvá do jednotlivých základných skupín. K nim sme potom dolosovali ostatné mužstvá.

17. jún 2014

VIDEÁ Z ROKU 2013

Videá z premiérového ročníka turnaja.

PRENGO CUP 2013
v skrátenej 3 minútovej verzii

Pekné akcie, krásne góly, chlapská súťaživosť, početné obecenstvo ale najmä športová atmosféra sprevádzali PRENGO CUP 2013. V tomto skrátenom videu sú všetky tieto elementy sprevádzané skvelou hudbou, ktorú pozná každý futbalista.

5. máj 2014

Pohľad na celý turnaj objektívom nášho kameramana

Celý turnaj na kameru zaznamenával a neskôr aj spracoval náš dvorný kameraman Boris. V tejto dlhšej verzii sa nachádzajú zaujímavé zábery z priebehu turnaja, ktoré sa nevošli do skrátenej verzie.

28. apríl 2014

Dekorovanie víťazných mužstiev a odovzdávanie ocenení jednotlivcom

Turnaj spoznal svojich víťazov aj porazených.
Ocenenia odovzdával aj vtedajší kapitán prvoligových Zlatých Moraviec a súčasne náš dobrý kamarát Martin Babic.

24. jún 2013

Losovanie mužstiev do skupín prvého ročníka turnaja PRENGO CUP 2013

Prvé losovanie mužstiev do skupín prebehlo v pohodlí domova jedného z organizátorov. Napriek amatérskym podmienkam a technike, sme mali z losovania veľkú radosť a zábavu a video sa dodnes teší veľkej popularite :)

6. jún 2013

 

bottom of page