VII. ročník turnaja

PRENGO CUP 2019

 

Na turnaji si zahralo spolu 62 tímov

(54 mužských a 8 ženských). Prihlásených

mančaftov bolo viac, ale vzhľadom na

prerábku okolitých ihrísk a s tým spojenou

obmedzenou kapacitou niektorým ostal

v rukách čierny Peter. 

Po odohratí 122 zápasov sme spoznali

nových víťazov v mužskej aj v ženskej

kategórii. 


Hráči tímu Atletico Trnava FC vo finále mužskej časti triumfovali nad trnavskými Oligarchami nekompromisne 6:0. Aj vďaka dvom finálovým gólom sa najlepším strelcom turnaja stal Michal Kukučka z Atletica. Brankár Oligarchov Vilo Gottstein sa zas stal najlepším brankárom.
V boji o tretie miesto si to v penaltovom rozstrele rozdali mladíci z Young Boys Trnava a víťazi z roku 2018 Letná záhradka Košice. Úspešnejšími boli trnavčania načele s vyhláseným najlepším hráčom turnaja Sabastiánom Nebylom

Spomedzi ženských tímov, sa najviac darilo hráčkam GFC Topoľčany, ktoré vo finále zvíťazili nad FK Dúbravka 2:1. AS Trenčín si odniesli po výhre nad Oldies Trnava tretie miesto.

Fotky zúčastnených mužských a ženských tímov

GFC Topoľčany
GFC Topoľčany
FK Dúbravka
FK Dúbravka
AS Trenčín
AS Trenčín
OLDIES Trnava
OLDIES Trnava
NITRATANK Nitra
NITRATANK Nitra
FC SPARTAK Trnava
FC SPARTAK Trnava
AS Trenčín 2
AS Trenčín 2
SPARTAKOVSKÉ ŽENY
SPARTAKOVSKÉ ŽENY
ATLETICO TRNAVA FC
ATLETICO TRNAVA FC
OLIGARCHOVIA Trnava
OLIGARCHOVIA Trnava
YOUNG BOYS Trnava
YOUNG BOYS Trnava
ŽOLDNIERI Trnava
ŽOLDNIERI Trnava
RELAX Bratislava
RELAX Bratislava
FC ŽELOS Trnava
FC ŽELOS Trnava
YOUNG BOYS Prešov
YOUNG BOYS Prešov
DELIVERY Trnava
DELIVERY Trnava
ČARODEJNÍCI
ČARODEJNÍCI
MORGAN TEAM Myjava
MORGAN TEAM Myjava
SORTA TEAM Stará Ľubovňa
SORTA TEAM Stará Ľubovňa
MYSTERY MFC Bratislava
MYSTERY MFC Bratislava
BEDROCK Trnávka
BEDROCK Trnávka
TDK Havírov
TDK Havírov
FC LIONS Trnava
FC LIONS Trnava
KONIFERUM TEAM
KONIFERUM TEAM
FC DOPRAVNÉ ZNAČENIE Trnava
FC DOPRAVNÉ ZNAČENIE Trnava
STARÁ ŠKOLA Poprad
STARÁ ŠKOLA Poprad
FIT-PHYSIO Topoľčany
FIT-PHYSIO Topoľčany
FC PIVÍČKO
FC PIVÍČKO
BOGE Trnava
BOGE Trnava
ŠK PREDNÁDRAŽIE Trnava
ŠK PREDNÁDRAŽIE Trnava
FC TRNAVA UNITED
FC TRNAVA UNITED
GAŠTANY FC
GAŠTANY FC
LETNÁ ZÁHRADKA Košice
LETNÁ ZÁHRADKA Košice
ALBION Bratislava
ALBION Bratislava
SPARTAN EMEFKA
SPARTAN EMEFKA
FC INTER 2010 Levice
FC INTER 2010 Levice
AVANGARD Trnava
AVANGARD Trnava
SLÁVIA Trnava
SLÁVIA Trnava
FC MOGULI Trnava
FC MOGULI Trnava
GEMERSKÍ DIABLI Rožňava
GEMERSKÍ DIABLI Rožňava
AKS GRZYBOWICE Zabrze
AKS GRZYBOWICE Zabrze
FC ÁČKO Hurbanovo
FC ÁČKO Hurbanovo
GAMISPORT Trinec
GAMISPORT Trinec
FC POSKLADANCI Trnava
FC POSKLADANCI Trnava
HK STARS
HK STARS
ČAČÍCI Trenčín
ČAČÍCI Trenčín
RED BULLS Martin
RED BULLS Martin
BORAX TEAM Trenčín
BORAX TEAM Trenčín
KOMPLET Hrnčiarovce
KOMPLET Hrnčiarovce
KRUŽNANSKÍ DIABLI Rožňava
KRUŽNANSKÍ DIABLI Rožňava
HLOHOVECKÉ HVIEZDY FC
HLOHOVECKÉ HVIEZDY FC
TRYSKÁČI Bratislava
TRYSKÁČI Bratislava
PRESSBURG WARRIORS
PRESSBURG WARRIORS
LMV HOFFENHEIM Trakovice
LMV HOFFENHEIM Trakovice
GORNIK REVIVAL Trnava
GORNIK REVIVAL Trnava
BRONX Topoľčany
BRONX Topoľčany
AGROPÉČKO Trnava
AGROPÉČKO Trnava
RED SCORPIONS Pezinok
RED SCORPIONS Pezinok
UNDERTAKERS Košice
UNDERTAKERS Košice
MENEŽERIS Bratislava
MENEŽERIS Bratislava
B-TEAM Kežmarok
B-TEAM Kežmarok
FC KABO Trnava
FC KABO Trnava